Atlantic, dünya çapında bir yaygınlığa sahip her türlü ısıtma sistemi ve ev konforu aletleri konusunda uzman, köklü ve tanınmış bir Fransız markasıdır.

Atlantic, 1968 yılında Fransa’nın batı kıyısında bulunan Vendée bölgesinden bir şehir olan la Roche-sur-Yon’da Radat ve Bay Lamoure tarafından kurulmuştur.

Isıtma sistemleri ve konfor cihazları konusunda uzman olan Atlantic, birinci sınıf tasarım, yenilik ve en son teknolojiyi sürekli olarak birleştirmektedir.

Su ısıtıcıları, elektrikli ısıtıcılar, banyo ısıtıcıları, güneş enerjili su ısıtıcıları, ısı pompaları vb. gibi eksiksiz, modern ve güvenilir ekipman yelpazesinde uzmanlaşmış bir firmadır.

Atlantic’in bilgi birikimi ve ürünleri hakkındaki filmimizi izleyin:

Yıllar içerisinde  Atlantic bir ısıtma uzmanı Fransız markası olarak, benzersiz, yenilkici ve sektöre yön veren ısıtma  “know-how”  ile dünya çapında yayıldı. Bugün Atlantik; Fransa, Batı ve Doğu Avrupa, Yakın ve Orta Doğu, Afrika, Güney Amerika ve hatta Asya-Pasifik’te çok iyi bilinen tüm dünyada sürekli bir büyümeye ve yayılmya devam eden sektörün lider firmasıdır.